Obiekty komercyjne

Proponujemy idealne rozwiązania pod budowę hoteli, moteli, zajazdów, domów weselnych czy restauracji.

Dzięki naszym rozwiązaniom inwestycja już na początku jest bardziej opłacalna, niż tradycyjne budownictwo. Jak to możliwe? Dzięki najnowszej technologii SIP (ang. Structural Insulated Panel).

Ale ważniejsze przy dalszym użytkowaniu obiektu są także niskie koszty utrzymania. Dzięki naszym rozwiązaniom zaoszczędzisz czas i pieniądze nie tylko na początku, ale także w kolejnych latach prowadzenia swojego biznesu.

Budowane przez nas obiekty są niskoenergetyczne, a dzięki wykorzystaniu energooszczędnych systemów budowlanych (panele strukturalne H-Block, płyty warstwowe Thexpan), są one doskonałą bazą do wykończenia domu, jako pasywny lub energooszczędny, a nawet zeroonergetyczny.

 

Płyta osłonowo-konstrukcyjna H-Block®

H-Block® to chroniona prawem patentowym, izolacyjna płyta konstrukcyjna SIP, zbudowana z pianki poliuretanowej zamkniętej w konstrukcji skrzynkowej i trwale połączonej z okładziną drewnopochodną OSB.

Więcej

Thexpan®

Termodynamiczna płyta warstwowa Thexpan® jako jedyna ściana (dach) na świecie może być używana jako dolne (zamiennie lub w uzupełnieniu odwiertów) źródło zasilania dla pomp ciepła.

Więcej

O firmie

Budowa domów w technologii SIP (ang. Structural Insulated Panel) – to główny kierunek naszej działalności, bazujący na osiągnięciach najnowocześniejszych technologii.

Więcej

Nasze biura:

ul. Gen. Bema 7, Grybów
ul. Krzywda 4, Kraków

Informacja:

577 849 932

Formularz:

zbigniewstanisz1@gmail.com