Inwestycja w Reta-Siedlisku

RETA SIEDLISKO -

TU ZBUDUJĘ SWÓJ DOM :-)

Wyobraź sobie, że mieszkasz na skraju lasu, a na spacery chodzisz nad jezioro. Wkoło nieskażona przyroda, a przy tym świetny dojazd do miasta. Działki w Reta-Siedlisku znajdują się w urokliwej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody. Do centrum Mikołowa są zaledwie 2km, z Tychami, Gliwicami czy Katowicami także doskonałe połączenie – raptem 15-20 min autem.

Działki budowlane są przygotowane pod rozpoczęcie budowy. Każda działka ma dostęp do wody, elektryczności oraz do gazu. Wytyczone są także drogi dojazdowe do posesji.

Okolica sprzyja rekreacji, to doskonałe tereny do wycieczek pieszych czy rowerowych dla całej rodziny. Niedaleko znajduje się także ośrodek jazdy konnej.

Sprawdź, które działki są jeszcze na sprzedaż! Na większości już budują się domy.
 

Płyta osłonowo-konstrukcyjna H-Block®

H-Block® to chroniona prawem patentowym, izolacyjna płyta konstrukcyjna SIP, zbudowana z pianki poliuretanowej zamkniętej w konstrukcji skrzynkowej i trwale połączonej z okładziną drewnopochodną OSB.

Więcej

Thexpan®

Termodynamiczna płyta warstwowa Thexpan® jako jedyna ściana (dach) na świecie może być używana jako dolne (zamiennie lub w uzupełnieniu odwiertów) źródło zasilania dla pomp ciepła.

Więcej

O firmie

Budowa domów w technologii SIP (ang. Structural Insulated Panel) – to główny kierunek naszej działalności, bazujący na osiągnięciach najnowocześniejszych technologii.

Więcej

Nasze biura:

ul. Gen. Bema 7, Grybów
ul. Krzywda 4, Kraków

Informacja:

577 849 932

Formularz:

zbigniewstanisz1@gmail.com