Galeria

Jak budujemy domy:

Budowa domu w technologii SIP ( w oparciu o płytę konstrukcyjną H-Block®) jest wielokrotnie szybsza i łatwiejsza w porównaniu z klasyczną konstrukcją. Ponadto, dom nie kurczy się. Panele izolacyjne sprawiają, że dom jest ciepły, co znacznie redukuje koszty ogrzewania. Domy w technologii SIP to klasyczne, niezawodne domy drewniane, budowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

H-Block®

H-Block® to chroniona prawem patentowym, izolacyjna płyta konstrukcyjna SIP, zbudowana z pianki poliuretanowej zamkniętej w konstrukcji skrzynkowej i trwale połączonej z okładziną drewnopochodną OSB. Płyty H-Block® to energooszczędne i proekologiczne materiały budowlane najwyższej jakości, które są jednocześnie materiałem konstrukcyjnym oraz osłonowym.

Więcej

Thexpan®

Thexpan® jest grupą produktów opartych o termodynamiczną płytę warstwową. Występują jako dach lub ściana z płyty warstwowej. To jedyne na rynku, chronione prawem patentowym rozwiązanie, które łączy płytę warstwową z wymiennikiem ciepła, tworząc jeden nowoczesny materiał konstrukcyjny.

Więcej

O firmie

Budowa domów w technologii SIP – to główny kierunek naszej działalności. Podstawą naszego działania jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań i technologii obniżających koszty inwestycji i eksploatacji obiektów mieszkaniowych i przemysłowych.
Staramy się, aby nasze rozwiązania były efektywne, chroniły przyrodę i zdrowie ludzi przez zapewnienie im domowego komfortu.

Więcej

Nasze biura:

ul. Gen. Bema 7, Grybów
ul. Krzywda 4, Kraków

Informacja:

577 849 932

Formularz:

zbigniewstanisz1@gmail.com